fbpx

Logo, materiały reklamowe, strona internetowa

EmEvent

Emnowe logo dla agencji eventowej

 

EmEvent to agencja z ogromnym doświadczeniem w produkcji i kreacji eventów dla firm. Stworzenie wizerunku graficznego materiałów przy współpracy z tak kreatywną agencją zaowocowało maksymalnie spójnym i fajnym wizerunkiem.

W trakcie ponad 2 letniej współpracy mieliśmy przyjemność tworzyć materiały w przeróżnych formach. Poniżej kila realizacji.

Nasze zadania:

Projekt logo
Materiały reklamowe
Stała obsługa graficzna
Katalogi reklamowe
Prezentacje firmowe
Strona internetowa

Proces tworzenia nowego logo

Nie można idealnie przedstawić skomplikowanego procesu tworzenia logo. Jest to praca oparta na inspiracjach, reasearchu oraz wielu prób i powtórzeń procesu twórczego. W efekcie możemy oglądać dopracowany, zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym, znak graficzny

Nowy styl

Tworzone materiały od początku współpracy wpisują się w rozrywkowy, nowoczesny styl. Połączenie granatu z fuksją tylko podkreśla charakter i profil firmy EmEvent

Zaprojektowaliśmy również stronę internetową firmy, która jest cały czas rozwijana. Przy współpracy z usługą pozycjonowania strona jest dostosowywana do aktualnych standardów i mechanizmów Google.

Nowoczesna strona internetowa, dostosowana do indywidualnych preferencji

Zaprojektowanie strony dla EmEvent było nie lada wyzwaniem. Z klientem od samego początku stawialiśmy na niesztampowe rozwiązania nawigacji, obsługi czy też prezentacji realizacji. Strona jest cały czas aktualizowana i od czasu do czasu można zobaczyć nowe funkcje.

Online: www.em-event.pl

Zadzwoń jeśli wolisz!

+48 733 699 908