fbpx

Logo, materiały identyfikacyjne

Beauty
of Science

Piękno
materiałów reklamowych

 

Firma Beauty of Science odezwała się do nas z prośbą o odświeżenie wizerunku logo. Po wielu godzinach pracy i intensywnych dyskusji powstał nowy znak graficzny, wyróżniający firmę na rynku, który jednocześnie potrafi połączyć naukę i technologię z pięknem róży.

W efekcie dalszej współpracy realizujemy materiały reklamowe.

Nasze zadania:

Lifting logo
Projekt brandingu samochodów
Branding opakowań produktów
Projekty materiałów reklamowych
Ulotki i konspekty promocyjne
Stała obsługa graficzna

Nowe logo

Nie lada wyzwaniem było stworzenie logo nawiązującego do poprzedniej formy.

Materiały
reklamowe

 

Stała współpraca gwarantuje spójne materiały reklamowe w każdym calu. W przypadku Beauty Of Science mamy dwa typy materiałów dotyczących dwóch różnych urządzeń. Umiejętne połączenie w spójny wizerunek dwóch stylów dało gwarancje rozpoznawalności.

Wizerunek firmy to nie tylko materiały reklamowe ale również konsekwentne wdrażanie stylu na wszystkich polach eksploatacji. Firma Beauty Of Science doskonale zdaje sobie z tego sprawę, świadomie wyrabiając swój styl.

Projekt oprogramowania urządzenia

Unikatowe zlecenie, stworzenie layoutu programu do dotykowej obsługi urządzenia CarboRegen. Zaprojektowany wspólnie z właścicielami marki design, wdrożony został na urządzenia sprzedawane w tej chwili w całej europie.

Jedna firma,
różne materiały graficzne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb firm w dzisiejszym „internetowym” świecie. Stała współpraca pozwala na bieżąco reagować na potrzeby firmy i jej działu marketingu. Dla Beauty of Science wykonaliśmy wiele różnych projektów graficznych. Zawsze w tym samym stylu
Zadzwoń jeśli wolisz!

+48 733 699 908