Sicher Bautechnik

Szereg materiałów, które odmieniły wizerunek całej marki.

Klient: Sicher Bautechnik

Zakres: Marka, Opakowania,

Rodzaj: Branding

case image

Nowy
wizerunek

Firma Sicher Bautechnik odezwała się do nas z głównym problemem jakim był przestarzałe i nie modne materiały identyfikujące. W ramach współpracy zaproponowaliśmy delikatny lifting logo, oraz koncepcję nowych opakowań produktów. W ramach stałej współpracy stale projektujemy nowe odmienione materiały promocyjne, dbając o nowoczesny i odświeżony wizerunek firmy.

Poniżej wybrane realizacje z okresu 2 lat.

Sicher

big image

Dla kogo?

Marka Sicher miała się kojarzyć z nowoczesną firmą skierowaną głównie dla profesjonalistów. Jej chemia budowlana wykorzystywana jest przy dużych realizacjach a produkty dostępne tylko w dobrych hurtowniach.

project image

Kolory identyfikujące

#f6e118

#000000

#ffffff

#e8e8e8

Package

Opakowania były głównym projektem, z którym przyszło nam się zmierzyć. To one w dużej mierze wpływają na wizerunek tej konkretnej firmy, ponieważ reprezentują ją w każdej hurtowni i sklepie.

Packshoty produktów

Oprócz projektów, wykonywaliśmy również packshoty produktów. Wykonane modele 3D są w pełni przystosowane do stosowania na materiałach reklamowych. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z drogą i trudną sesją do wykonania ze względu na gabaryty i charakterystykę produktów.

project image
project image

Klucz
sukcesu

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że kluczem do sukcesu firmy jest dbałość o materiały na przestrzeni lat. Prawidłowo stosowany system identyfikacji daje efekty jednak na wszystko potrzeba czasu.

project image

Twoja firma również potrzebuje wizerunku?

Napisz!

Logo Folio

Następne